|ATG|Clan

This is the forum of the |ATG|Assassins Of The Gods

HomeCalendarGalleryFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 

ATG сървъри (дискусия)

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Soul_Seek
GEN
GEN

Number of posts : 102
Registration date : 2008-09-23

PostSubject: ATG сървъри (дискусия)   Fri Sep 26, 2008 8:14 pm

Както знаете нашия клан е сравнително нов, и имаме 2-ва сървъра като единя има проблем и дропва постоянно. Който мисли, че може да хоства нека ми пише, и заедно да се опитаме да направим сървър Smile

Last edited by Soul_Seek on Tue Mar 03, 2009 1:23 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile http://www.atgclan.hit.bg
Soul_Seek
GEN
GEN

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 08, 2009 7:48 am

Поради проблем с компютъра на Иван има вероятност тази вечер да сме без сървър, а за утре да се надяваме, че ще е готов. Относно моя сървър днес правих опити да проработи, но без успех Sad ще продължавам да опитвам, и дано успея някък.
Back to top Go down
naiDobrata
SGT
SGT

Number of posts : 23
Registration date : 2009-03-01

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sat Mar 14, 2009 1:47 pm

ebati tupiq klan sme zaklevam se za kvo ne iskate da igraete swat s mene we ivane a i moje da mi go kajete napravo a ??? mn tup server kak vs igraqt samo az i west ne mojeme a ivane ??? evala atg clan
Back to top Go down
View user profile
Lexer
LTC
LTC

Number of posts : 32
Registration date : 2009-02-21

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sat Mar 14, 2009 5:02 pm

Лоооол започват се с глупостите. Напомня ми това на старите кланове където бях Evil or Very Mad Моля Ви не започвайте караници, дайте по спокойно. Още от създаването на клана ни знаех, че все някой ден ще се започне с напатките, затова и не казах на никой това което смятам да кажа сега !!!
1. Недейте се карайте, няма смисъл от това !
2. Нека се държим добре едни към други !
3. Нека Ви е ясно на всички едно, всички сме NOOB'S понякога, било заради пинг, не добре организиран отбор или просто противници с повече игрови стаж.
Големи хора сме и дайте да се разбираме като такива. Първо сме приятели после членове на клан, защото в крайна сметка това е само игра и тя трябва да ни носи удоволствие а не излишни нерви. Снощи например Марио и Августин направиха адската игра срещу мен и Иван, бяха просто най-добрите и ни смазаха с резулата, въпреки че сме с по голям ранг от тях. Но това не ме ядоса, напротив удоволствие е за мен, че играя с такива професионалисти на тая игра, каквито сте всички, до последния човек.
ЗА НАКРАЯ БИХ ИСКАЛ СПЕЦИАЛНО ДА СЕ ИЗВИНЯ НА "НАЙ-ДОБРАТА" И НА "WEST", ЗАЩОТО МНОГО ПЪТИ МЕ МОЛЯТ ДА ИГРАЕМ ТОЧНО КОГАТО НЕ МИ СЕ ИГРАЕ ИЛИ ИЗЛИЗАМ НАНЯКЪДЕ И НИТО ВЕДНЪЖ НЕ СЪМ ИМ ОТКЛИКВАЛ ЗА ИГРА. НАИСТИНА МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ, ТЪПА ПОСТЪПКА ОТ МОЯ СТРАНА. ОБЕЩАВАМ ДА СЕ РЕВАНШИРАМ !!! bounce bounce bounce
Back to top Go down
View user profile
Soul_Seek
GEN
GEN

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sat Mar 14, 2009 5:53 pm

Така, не ми дреме кой е НУУУБ и кой е ПРО, не искам повече да се кикват хора от клана (ИВАНЕ), не ме карайте да обръщам страницата... няма да търпя тия неща. В SWT ги правеха тия неща някои хора, и хвърчаха глави, не искам и аз да правя това...не заплашвам , а само споделям. АКО ЩЕ СМЕ КЛАН, ДА БЪДЕМ , А АКО НЕ ... ТИЯ ДЕТО ЩЕ ПОДБИВАТ КЛАНА ЧАНТАТА И ЗА ХЛЯБ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
naiDobrata
SGT
SGT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sat Mar 14, 2009 6:03 pm

значи всичко тва го кажете на ИВАН щото само тои киква cheers
Back to top Go down
View user profile
...

Number of posts : 59
Registration date : 2009-02-24

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sat Mar 14, 2009 7:03 pm

ИЗВИНЯВАЙТЕ НО :
1. НЕМИ СЕ ВЯРВА ИВАН ДА Е "КИКНАЛ" НЯКОЙ ОТ ОТБОРА БЕЗ ДА ИМА ПРИЧИНА
2. НЕ Е РЕДНО ДА ГО ПРАВИМ ТОВА ("КИК")
3. ПОНЯКОГА СЕ ИЗНЕРВЯ ЧОВЕК ОТ "ПИНГ,ОТ ДРУГИ ПРОБЛЕМИ" И КОГАТО ИМА
НЯКОЙ ДА ТЕ ДРАЗНИ С РАЗНИ ГЛУПОСТ КОЙТО ПРАВИ ДОСТИГАШ И ДО "КИК" ДА НЕ
КАЖА "БАН" БИЛ СЪМ СВИДЕТЕЛ НА ИЗТРИВАНЕ НАПЪЛНО НА "МЕМБЕР" ОТ КЛАНА
ЗА НЕГОВИ ПОСТЪПКИ И СЪМ НАПЪЛНО СЪГЛАСЕН С ТОВА ЗАЩТО ЛИ ? ЗАЩОТО
НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕЦАКАШ ЦЕЛИЯ ОТБОР ЗА 1 ЧОВЕК КОЙТО СЕ ДЪРЖИ КАТО
ПЪРВОКЛАСНИК.
4. НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ И ОТБОР
5. ПОСТАВЕТЕ СЕ В ДАДЕНА СИТУАЦИЯ И НА 2 - ТЕ МЕСТА
6. НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ДЕЛИМ НА НУБОВЕ И ПРО ИГРАЧИ ТОВА Е АДСКИ ПРОСТА ПОСТЪПКА АКО СИ ПО ДОБЪР НАУЧИ И ДРУГИЯ
7. НЕКА ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВСИЧКИ !!!
8. НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ ТОВА Е ЕДНА ИГРА ТЯ Е ЗА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ А НЕ ДА СЕ
КАРАМЕ ПОМИСЛЕТЕ ВЪРХУ ТОВА !!! НЕКА ИВАН ДА СЕ ИЗВИНИ НА ХОРАТА КОЙТО
ГИ Е ОБИДИЛ ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН ЗА ПОСТЪПКАТА МУ. НЕ БЯХ ТАМ И НЕ ЗНАМ
КАКВО ТОЧНО СЕ Е СЛУЧИЛО НЕ МОГА ДА ВЗЕМА ПОЗИЦИЯТА НА НИКОЙ.
9. НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ КАКВА НИ Е ЦЕЛТА НА ТОЗИ КЛАН !!!
10. НЕКА ДАНЕСЕ ПОВТАРЯ ТОВА НЕКА ДА БЪДЕМ ЕДИННИ.

КОЙТО НЕ ВЗИМА НА СЕРИОЗНО НАС И НАШАТА ЦЕЛ А Е ТУК ПРОСТО ЗА ДА СЕ
ГАВРИ НЕКА НАПУСНЕ ТОЯ CLAN НИКОЙ НЕ Е ВЪРЗАН ДА СТОЙ ТУК А Е ОТ
СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ. ЗНАЕТЕ ЛИ КОГАТО АВГУСТИН МИ КАЗА ЗА ТОЯ КЛАН СИ
КАЗАХ НАЙ ПОСЛЕ НЯКОИ ДА СЕ СЕТИ ДА ОРГАНИЗИРА ОТБОР КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ
ДА ВЪРВИ НАПРЕД. ВЛЕЗНАХ В ОТБОРА ЗА ДА МОГА ДА ПОМОГНА ЗА РАЗВИТИЕТО НА
ТОЯ CLAN ЗА ДА МОЖЕМ ДА МАЧКАМЕ ДРУГИТЕ ОТБОРИ ДА ДОКАЖЕМ КАКВО Е
БЪЛГАРИЯ КОЛКО СМЕ СИЛНИ И КАКВА ОРГАНИЗАЦИЯ ИМАМЕ. А ВИЕ ОЩЕ В
РАЗВИТИЕТО И ИСКАТЕ ДА ГО РАЗРУШИТЕ НЕЕ ЧЕСТНО ПОМИСЛЕТЕ ГО МОЖЕ ДА
ДРЪНКАМ ГЛУПОСТИ ЗА НЯКОЙ НО МИСЛЯ ЧЕ Е ТАКА.
Suspect
Back to top Go down
View user profile
ThePower
LTG
LTG

Number of posts : 77

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 5:11 am

Опа, не ми харесва как ме подреди ти пиле
-
naiDobrata wrote:
ebati tupiq klan sme zaklevam se za kvo ne iskate da igraete swat s mene we ivane a i moje da mi go kajete napravo a ??? mn tup server kak vs igraqt samo az i west ne mojeme a ivane ??? evala atg clan

и ти Сашо!
-
Soul_Seek wrote:
Така, не ми дреме кой е НУУУБ и кой е ПРО, не искам повече да се кикват хора от клана (ИВАНЕ), не ме карайте да обръщам страницата... няма да търпя тия неща. В SWT ги правеха тия неща някои хора, и хвърчаха глави, не искам и аз да правя това...не заплашвам , а само споделям. АКО ЩЕ СМЕ КЛАН, ДА БЪДЕМ , А АКО НЕ ... ТИЯ ДЕТО ЩЕ ПОДБИВАТ КЛАНА ЧАНТАТА И ЗА ХЛЯБ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Аз не съм kick-вал никого от клана. Като изключим преди 1-2 седмици няколко kick-а на хора които са пречили и плюс това, говорим за хора които не са от отбора ни.
-
Game_Over wrote:
ИЗВИНЯВАЙТЕ НО :
1. НЕМИ СЕ ВЯРВА ИВАН ДА Е "КИКНАЛ" НЯКОЙ ОТ ОТБОРА БЕЗ ДА ИМА ПРИЧИНА...

Thanks Румене, явно ти най-много ме уважаваш.

...

Извинявайте, ама прекалихте. Особено Стефани... Ако под "Иван ме kick-на" имаш предвид това че вчера те изхвърли сървъра... вечерта към 8-9 часа беше... много да ме извиняваш, ама ми спря нета, и не съм те kick-нал, специално тебе и Цветомир (Който незнам, защо си го споменала. Като имаш проблеми си ги решавай сама, не намесвай други хора.), а сървърът изхвъри всички, защото както вече казах - СПРЯ МИ ИНТЕРНЕТА! (Чак сега ми го пуснаха.)
А ти Сашо с подобни нападки "не искам повече да се кикват хора от клана (ИВАНЕ)..."...
Малко внимавай бе... Аз да не съм УСА РАП, че да не знам кво правя? Не съм тъп, знам кого да киквам и кого не; също така знам и че, съотборници не се кикват... Незнам според мен се изказа неподготвен, подведен от поредната претенция на Стефани...

Last edited by ThePower on Sun Mar 15, 2009 11:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Soul_Seek
GEN
GEN

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 5:50 am

Имам грешката, че реагирах прибързано, но просто това, което уж се е случило е нещото, което не искам да се случва в този клан. А относно това колко съм киквал (други хора) поради това, че съм искал сървъра да се само от наши играчи, то и ти си киквал също...по това отношение мисля че сме квит.
Back to top Go down
MyKoNoS
2LT
2LT

Number of posts : 50
Registration date : 2009-02-22

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 6:35 am

ТУКА НЯМА РЕД !!! ВИЕ ИСКАТЕ ДИСЦИПЛИНА !!!

Нападате човек , без да знаете причината за това !!!
Искам да споделя моето мнение, като свидетел !!!
1.Ако в този Клан има сериозни хора то на първо място това са ThePower, Soul_Seek , LEXER
2.Аз също бях изхвърлен от сървера както и всички останали, но въпреки това небях ядосан, защото просто няма смисъл
3.За какво да се ядосва човек? Заради една игра? Заради един най-обикновен човек на когото му бе спрян интернета?
4. Напълно подкрепям LEXER "НИЕ СМЕ ПРИЯТЕЛИ,СЛЕД ТОВА ОТБОР"
5. Сашо, вие с Иван се познавате отдавна тъй като сте били едни от първите в този отбор,даже и първите и би трябвало да го познаваш !!! До сега от както съм в този отбор,макар в началото да бях много слаб даже с резултат на тренировка "-2" и с тийм килинг , небях кикван от сървера нито пък бях изгонен от Отбора за което съм Благодарен !!!
6. Стефания е в отбора от скоро Smile и като единствения човек от нежния пол в отбора ни немисля, че трябва да указва влияние върху Шефовете тук !!! Не е справедливо спрямо останалите !!!

Защо на нея и се правят компромиси, а на останалите не? Ако на един може да се направи компромис - Може и на ВСИЧКИ !!!

Нека бъдем Отбор!!! Нека сме истински Приятели !!! Нека за тези които нарушават правилата да има санкции !!!

naiDobrata wrote:

Стефи, защо нападаш и ругаеш целия клан?! Нима ние не сме хора?! Нима на Най-Добрата интернета неи спира?! Мисля, че неси права тук !!!
И ще помоля Сашо да я САНКЦИОНИРА !!!
Както по отгоре казах: ТУКА НЯМА РЕД !!!
Редът следва от спазването на правилата !!!
Нека несе излагаме !!!

Стефи заслужаваш наказание !!! И нека вида на твоето наказание да реши Soul_Seek
Нека да въведем малко ред тука !!! А не всеки да говори каквото си иска на ляво и на дясно !!!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НАЙ-ИСКРЕННО НА ВСИЧКИ !!!
Back to top Go down
View user profile
ThePower
LTG
LTG

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 6:47 am

MyKoNoS wrote:
ТУКА НЯМА РЕД !!! ВИЕ ИСКАТЕ ДИСЦИПЛИНА !!!

Нападате човек , без да знаете причината за това !!!
Искам да споделя моето мнение, като свидетел !!!
1.Ако в този Клан има сериозни хора то на първо място това са ThePower, Soul_Seek , LEXER
2.Аз също бях изхвърлен от сървера както и всички останали, но въпреки това небях ядосан, защото просто няма смисъл
3.За какво да се ядосва човек? Заради една игра? Заради един най-обикновен човек на когото му бе спрян интернета?
4. Напълно подкрепям LEXER "НИЕ СМЕ ПРИЯТЕЛИ,СЛЕД ТОВА ОТБОР"
5. Сашо, вие с Иван се познавате отдавна тъй като сте били едни от първите в този отбор,даже и първите и би трябвало да го познаваш !!! До сега от както съм в този отбор,макар в началото да бях много слаб даже с резултат на тренировка "-2" и с тийм килинг , небях кикван от сървера нито пък бях изгонен от Отбора за което съм Благодарен !!!
6. Стефания е в отбора от скоро Smile и като единствения човек от нежния пол в отбора ни немисля, че трябва да указва влияние върху Шефовете тук !!! Не е справедливо спрямо останалите !!!

Защо на нея и се правят компромиси, а на останалите не? Ако на един може да се направи компромис - Може и на ВСИЧКИ !!!

Нека бъдем Отбор!!! Нека сме истински Приятели !!! Нека за тези които нарушават правилата да има санкции !!!

naiDobrata wrote:

Стефи, защо нападаш и ругаеш целия клан?! Нима ние не сме хора?! Нима на Най-Добрата интернета неи спира?! Мисля, че неси права тук !!!
И ще помоля Сашо да я САНКЦИОНИРА !!!
Както по отгоре казах: ТУКА НЯМА РЕД !!!
Редът следва от спазването на правилата !!!
Нека несе излагаме !!!

Стефи заслужаваш наказание !!! И нека вида на твоето наказание да реши Soul_Seek
Нека да въведем малко ред тука !!! А не всеки да говори каквото си иска на ляво и на дясно !!!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НАЙ-ИСКРЕННО НА ВСИЧКИ !!!

Ето го и нашия магьосник Потър долетя Laughing
Браво. Подкрепям те. Добра идея си дал - за нарушителите на реда, трябва да има санкции. Когато правото се превърне в безправие, съпротивата e задължителна! Mad

(Магьосници сме все пак, тря се поддържаме.)

...

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 7:32 am

И АЗ СЪМ СЪГЛАСЕН ЗА НАКАЗАНИЕ НА (НАЙ-ДОБРАТА) НИКАКВИ КОМПРОМИСИ НА НИКОЙ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ АКО ИМА КОМПРОМИС НЕКА ДА Е ЗА ВСЕКИ !!!! Exclamation Evil or Very Mad scratch
Back to top Go down
View user profile
naiDobrata
SGT
SGT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 10:14 am

IVANE IMAM 1 VUPROS KUM TEBE....NE MI E QSNO KOLKO PUTI TREA DA TI NAPOMNQM 4E NE SE KAZVAM STEFANIQ A STEFI ?! QVNO ILI SI MN TUP ILI SE PRAI6 NA TUP...ZA POSLEDENN PUT TI KAZVAM DA NE ME NARI4A6 STEFANIQ A STEFI QSNA LI SUM ??? TVA SE OTNASQ DO VS NO NAI-VE4E DO IVAN
Back to top Go down
View user profile
MyKoNoS
2LT
2LT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 10:23 am

ПЪРВО - НИКОЙ НЕЕ ТЪП !!!
ВТОРО - НЕРУГАЙ !!!
ТРЕТО - ЩЕ СИ НОСИШ ПОСЛЕДСТВИЯТА ЗАРАДИ НЕСПАЗВАНЕ НА ПРАВИЛАТА !!!

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
View user profile
ThePower
LTG
LTG

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 10:31 am

...

ЧЕТВЪРТО - СТЕФИ Е СЪКРАТЕНА ФОРМА НА СТЕФАНИЯ.

MyKoNoS
2LT
2LT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 10:40 am

ThePower wrote:
...

ЧЕТВЪРТО - СТЕФИ Е СЪКРАТЕНА ФОРМА НА СТЕФАНИЯ.

може да е Стефка
Back to top Go down
View user profile
naiDobrata
SGT
SGT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 11:57 am

pfff.....1-ne e sakratena forma na stefaniq a na stefani ima razlika 2-the power me obijda kato mi vika stefaniq ve4e kazah ne vednuj 4e sam stefi i iskam da bude nakazan 3-nema na4in da ne rugaq pri polojenie 4e me obijda kato mi vika stefaniq 4-nikoi ne mi e kazal kvi sa pravilata i ne gi znam
Back to top Go down
View user profile
Soul_Seek
GEN
GEN

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 12:49 pm

Стефи на кирилица моля те Wink
Back to top Go down
...

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 1:29 pm

ПЕТО СТЕФАНИЯ НЕ Е ЗА ТОЯ КЛАН НИТО ПРАВИЛАТА СПАЗВА НИТО НИЩО ОТГОРЕ НА ТОВА ОБИЖДА ЗА КОЯ СЕ МИСЛИ ? СТЕФИ НЕ Е ЗА ТУК НЕ Е ЗА КЛАНА НЯМА ДА ТЪРПЯ ТАКИВА ПРОСТОТИ ИЛИ ТЯ СЕ МАХА ИЛИ АЗ НИКОЙ НЯМА ПРАВОТО ДА ОБИЖДА ДРУГИЯ ИЛИ СЕ ПОПРАВИ ИЛИ СЕ МАХАЙ ОТ ТУК НЕСМЕ ДЛЪЖНИ ДА ТЪРПИМ ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ ОТ ТЕБ ЯСНО !!!
Back to top Go down
View user profile
MyKoNoS
2LT
2LT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 1:57 pm

NO COMMENT !!!

Last edited by MyKoNoS on Sun Mar 15, 2009 2:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Lexer
LTC
LTC

Number of posts : 32
Registration date : 2009-02-21

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 2:15 pm

Безмислено е да давам коментари за това изказване Румене. Най-много мразя, когато някой поставя ултиматуми и ти правиш сега точно това. Значи с цялото ми уважение към всички, но бих искал да разгледаме заедно, поради какви причини Стефи реагира така. Да започнем с причина едно, тя си е помислила, че са я кикнали от сървара а това изобщо го е нямало. Аз също се подведох мислейки, че тя знае кога са я кикнали и кога връзката просто е паднала, но нейсе незнае момичето. Това естествено означава, че нито Иван, нито Стефито имат някаква вина за случая, просто разминаване и мисля че голямата грешка на "Най Добрата" беше, че не попита а направо мина към действия, което естествено и навлече и гнева на доста хора. Стефи за друг път знай пиле, първо питай, после нареждай ако има закакво. Втората причина, която мисля че е доста абсурдна, но я има и тя е, че всички не спряхте да и казвате Стефания. На супер много места видях написано името Стефания. Ако мен някой ме нарича по начин, който е обиждащ за мен, аз едва ли бих реагирал по различно. Така че стига с тея ултиматуми, последни преупреждения и т.н. от Ваша страна, а колкото до теб Стефи, малко повече търпимост спрямо другите и следващия път просто задай тъпия въпрос, който аз всеки път задавам щом ме изхвърля играта - "Сървара да не би да се развали???" НИКОЙ ДА НЕ СЕ ОБИЖДА, НО СМЯТАМ, ЧЕ ТЕЗИ КАРАНИЦИ МЕЖДУ ВАС СА ЛИШЕНИ ОТ ВСЯКАКЪВ СМИСЪЛ И АКО ВИ Е ПРИЯТНО ПОДДЪРЖАЙТЕ СИ ГИ, НО НА МЕН ЛИЧНО МИ ПИСНА ОТ ТЯХ !!! АЙДЕ PEACE EVERYONE !!! bounce
Back to top Go down
View user profile
...

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 2:47 pm

Лекс не е обида това "Стефания" може и по друг
начин да каже не ней харесва това а не да нарежда хората и това което
казва накрая ЯСНА ЛИ СЪМ ме вбесява максимално много, се едно дава
закони та чакай малко е кво се надува тук мразя надуфките. Ами какво
да ти кажа на мен неми харесва някой да обижда другите за няква
простотия вие си знаете ако още един път видя обида от СТЕФИ аз
напускам не заплашвам а предупреждавам И БЕЗ МЕН СЕ СПРАВЯТЕ така че
няма да е голяма загуба !!!
Back to top Go down
View user profile
naiDobrata
SGT
SGT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 3:17 pm

пффф...ок разбрах ви Sad иване извинявай че прибарзах толкова,защото не бях права.Това аз да се извинявам е мн голяма радкост,но сега наистина се почувствах виновна и не се извивинявам само на иван , а на всички . НО искам да знаете , че Иван мн ме обиди с тва дето ми вика Стефания.И ще ви помоля да не ме наричате повече така,също така обещавам да не се заяждам повече с никой,но очаквам същото и от вас.Ако все пак не приемате извиненията ми ще се примиря като никога до сега и ще напусна клана ви Sad
Back to top Go down
View user profile
MyKoNoS
2LT
2LT

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 3:24 pm

НИКОЙ НИКАДЕ НЯМА ДА ХОДИ !!!

Писе простено ти е !!! И ти казвам едно голямо БРАВО !!! Защото единствено ти се престраши да се ИЗВИНИШ !!!

Нека от тук нататък да несе повтарят тези работи !!! Да бъдем отбор !!! Ако има нещо нередно първо питайте след това прибягвайте към действия, защото се получават недорузомения !!!   
Back to top Go down
View user profile
...

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   Sun Mar 15, 2009 4:14 pm

Августине не отговаряй от името на всички !
Но приемам твоето извинение Стефи !!!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   

Back to top Go down

ATG сървъри (дискусия)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next