|ATG|Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|ATG|Clan

This is the forum of the |ATG|Assassins Of The Gods
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 !!!Премахнати членове на клана!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptySun Apr 12, 2009 6:07 pm

Здравейте на всички, тази вечер аз и ThePower (Иван) обсъждахме на дълго, как стои въпроса с хората, които се водят към клана.
Следните имена (nicknames) не са вече част от клана, поради непостоянното им присъствие както в сървъра така и тук във форума.

ag, bartyk, busof(BG), vitamin_e, gangsta, hunter, jordanbg, tippo
Всеки един от тях има възможността да се върне, при положение, че бъде активен. Не ни се искаше да се стига до това действие тъй като клана ни е все още недоразвит до там, че да си правим "чистка" , но и пък няма смисъл от хора само за бройка без да има активност.
Надявам се, че сред посочените имена няма да има сърдити и т.н. и също така се надявам, че останалите ще бъдат активни до толкова колкто им позволява времето.

Призовавам всички активни, да търсят разрешение на даден проблем чрез мирен път за да върви всичко добре както в клана така и извън него..(все пак сме големи хора и се очаква, че можем да се разбираме по мирен път Wink )

Поздрави, Soul Seek
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
Lexer
LTC
LTC
Lexer


Number of posts : 32
Age : 37
Location : Bulgaria / Burgas
Registration date : 2009-02-21

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyMon Apr 13, 2009 5:57 am

Адмирирам решението на Сашо, мисля че то е най-правилното, което можеше да бъде взето. Създаваше се илюзия, че целия клан има нередовни и непостоянни членове и това водеше до не толкова редовна игра от страна на останалите, които играят по често (включвам и себе си в това число). Също така напълно подкрепям Сашо в тежката кауза за постигане на пълна толерантност между членовете в клана. Нека изолираме различията си и се опитаме да работим в екип. Имайте предвид, че в бъдеще време това ще е неразделна част в семейството Ви което ще градите, кариерното Ви израстване в службата и в цялостната Ви социална среда. Smile
Back to top Go down
...




Number of posts : 59
Registration date : 2009-02-24

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyTue Apr 14, 2009 7:08 am

КАТО МНОГО ЗНАЕТЕ ДА БАНВАТЕ.... ИГРАЙТЕ СИ САМИ
АЗ НАПУСКАМ
!!!
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyTue Apr 14, 2009 1:08 pm

Пускам и тук съобщението което ти писах на ЛС.

Така, ако си бил ти този в сървъра с ник 125 (или там квито цифри бяха )аз те питах кой си ? В последствие разбрах, че си ти тъй като до преди това ти ми пишеш на английски , и беше с админ парола без да има ТАГ и Ранг. Не мисля, че съм направил грешка, а напротив действах както трябваше. Все пак се извинявам , но пак казвам да се беше представил кой си.

П.С: Горното написано се отнася за теб с случай, че си бил ти тоя с цифрите.

Ако толкова твърдо си решил да напускаш ок, но мисля че трябва да премислиш .

Поздрави, Сашо
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyTue Apr 14, 2009 1:45 pm

Давам ти време до Петък да премислиш, ако не размислиш и продължиш да си мислиш, че си невинен, си OUT от клана, освен ако не дадеш някви неща с които да ми пикажеш, че съм направил грешка,...щом те влече.
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
...




Number of posts : 59
Registration date : 2009-02-24

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyTue Apr 14, 2009 3:51 pm

ВРЕМЕ ЛИ АМИ НЕ НУЖНО ДА МИ ДАВАШ ВРЕМЕ
ОТГОВОРА МИ Е НАПИСАН С ГОЛЕМИ БУКВИ НАПУСКАМ МАХАЙ МЕ ОТ КЛАНА НЯМА ДА
ЛЕГНА ДА УМИРАМ ОТ МЪКА Razz lol! ВРЕМЕ ВИКА ДО ПЕТАК ХА ХА БАСИ КО ДА КАЖА НА ТОВА НЕЩО ДАВАМ ТИ ВРЕМЕ ВИКА ХА ХА ОК ШЕФЕ ЗАЩО ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ ДАВАШ rabbit ПЕТАК ВИКА ЗАЩО ДА ЧАКАШ ДО ТОГАВА lol! ААА АЗ ПАК ВИКАМ ЗАЩО ГО ДАВАШ ТВА ВРЕМЕ БАНВАЙ ДИРЕКТНО sunny ЧАК И ВРЕМЕ МИ ДАВАШ ЧЕ КОЙ САМ АЗ ДА НЯКОЙ ПРЕЗИДЕНТ lol!
НАЛИ ЗНАЕШ КИК БАН ИД НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ОПЛАЧЕШ ИД ИМАШ НАЛИ ОО МАЙ НА
АНГЛИЙСКИ ТРЯБВАШЕ ДА ТИ НАПИША ЗА ДА МЕ БАНЕШ ТА ДА НЕСЕ МЪЧИШ ВРЕМЕ ДА
ДАВАШ И ДРУГА МОЯ ГРЕШКА СЪМ НАПРАВИЛ НЯМАМ АТГ НИК ОО ЗА КЪДЕ СЪМ БАН
ДИРЕКТНО АЙ ДАВАЙ АУТВАЙ МЕ.
Cool
ТИ СИ ШЕВА БАНВАИ КИКВАЙ КОЙТО ИСКАШ ПРАВИЛАТА СА ЗА ВСИЧКИ БЕЗ
ИСКЛУЧЕНИЕ. А И НЕСЪМ НЯКBА П**А ДА СИ ПРОМЕНЯМ РЕШЕНИЕТО И С МЕН И БЕЗ
МЕН СЕ ТАЯ Е КАКТО НЯКОЙ СЕ ИЗКАЗАХА "СЛАБАК" МИ МАЙ Е ТАКА ЗА КВО ДА
СТОЯ КАТО СЪМ СЛАБАК ...ВИ ГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ НЕЩАТА ЗА SWAT ИМА МНОГО ДЕ
СЕ ПИШАТ НА ИГРАЧИ jocolor Е МАЙ ТЕ ГИ ЗНАЯТ ПО ДОБРЕ НЕЩАТА ОТ МЕН study jocolor
ЩЕ СЕ РАДВАМ НЯКОИ ДА Е ИГРАЛ 5 ГОДИНИ ДА ЗНАЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА И ДА
ЗНАЕ КАКВО ОЗНАЧАВА КЛАН ПАК ПОСЛЕ ДА ИЗЛЕЗНЕ И ДА СПОРИ..НАДЯВАМ СЕ ДА
РАЗВИЕ ТОЗИ КЛАН И ДА ИМА ПОВЕЧЕ ОПИТНИ ХОРА..НЕ ПРИЕМАМ ИЗВИНЕНИЯ ОТ
НИКОЙ..ИЗВИНЕНИЯ ЛИ КАЗАХ ХА ХА ИЗВИНЕНИЯ НА ЕДИН "СЛАБАК"...ШЕФЕ САМО
ТАЙ БАНВАИ КАТО ДРУГИЯ НЕ Е С АТГ САМО ТАЙ Laughing Laughing
КОЙ ЩЕ СЕ МЕРИ С ТЕБ И ЩЕ ТИ ПИШЕ НА АНГЛИЙСКИ ХА ХА НАЛАГАЙ ТАМ
ПРАВИЛАТА...ПАК НЕ ПИТАЙ ДРУГИЯ КАК СЕЕ ПОЧУСТВАЛ СЛЕД БАНА..КАДЕ ТИ
ЗАМИНАХА ДУМИТЕ "НИКОЙ ДА НЕ КИКВА И БАНВА ХОРА ОТ КЛАНА" scratch
НЕ ЧЕ СПОРЯ ХИЧ НЕ МЕ ГРЕЕ ТОВА...ДАВАЙ БАНВАЙ МЕ И ОТ ФОРУМА КАКТО НАЙ
ДОБРЕ ЗНАЕШ..О ДА ЧЕ НЕ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ И ЗА МЕН НЕ ВАЖАТ ПРАВИЛАТА ТИ cheers..АЙ МАХА СЕ СЛАБАКА ОСТАВАТЕ САМО ПРО ИГРАЧИ НАЙ ДОБРИТЕ СЯ rabbit
ЕТО ВИ МАЛКО ИНФО -- http://www.esl.eu/eu/swat4/bs/2on2/ladder/ ДАНО
НЯКОЙ ДЕН ДА СТЕ НА 1 ВО МЯСТО ПРО ПЛАЪЕРИ ДА СТЕ ГОРДИ ЧЕ СТЕ ЧЛЕНОВЕ
НА КЛАНА...ТОВА ОТ МЕН ЕДИН СЪВЕТ С БАНОВЕ НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИТЕ
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyTue Apr 14, 2009 4:06 pm

Ок твоя воля, беше ми приятно. На добър час.
Все пак ще се съглася с теб, относно кикването на хора от клана че е забранено, но в случая ТИ не беше с ТАГ и с НИКА ТИ, и след като аз те питах кой си, ти се направи на много важен не ми реви като не мислиш.
Представи си следното сравнение .. прибираш се у вас и гледаш некав непознат с ключове от къщата ти и не ти казва кой е кво прави и т.н, съответно почваш да защитаваш територията ти , та случая с банването ти е същотот, аз те питах кой си ти си траеше, тогава за мен ти си непознат в онзи момент с изпозване на админ парола, аз съм длъжен да предпазя сървъра. Да речем , че това не беше ти, а някой друг, та не го банна , той ще си се базика със сървъра или ще ни банне всичките ( не че няма да мога да махна банна, но са излишни нерви ) .

Сприам да ти се обяснявам...щом смяташ, че си света вода ненапита ок...аз ще уважа желанието ти , така че вече не си от клана ( ликувай ) .

За останалите искам да напиша, за да не стават за в бъдеще такива работи , моля още веднъж, когато сте с някъв друг НИК , казвайте си кой сте...от сега ви предопреждавам, че за в бъдеще ако видя някой непознат НИК (без ТАГ) с админ или супер админ парола, и не ми се представи , получава директен БАН ... па ако ще накрая в тоя клан да съм само аз. Mad

Поздрави...от мен лошия ШЕФ Twisted Evil
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
BulGARIkos
2LT
2LT
BulGARIkos


Number of posts : 10
Age : 36
Location : Bulgaria
Registration date : 2009-01-30

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyWed Apr 15, 2009 4:32 pm

lol!
Back to top Go down
http://www.bulgarikos.ru
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! EmptyThu May 28, 2009 4:38 am

Restless е премахнат от клана по негово собствено желание...така че сме без Цецо.
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
Sponsored content





!!!Премахнати членове на клана!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Премахнати членове на клана!!!   !!!Премахнати членове на клана!!! Empty

Back to top Go down
 
!!!Премахнати членове на клана!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Кошче за идеи - хвърли своята свежа идейка за клана тук !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
|ATG|Clan :: Oтдел вътрешни работи :: Дискусии-
Jump to: