|ATG|Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|ATG|Clan

This is the forum of the |ATG|Assassins Of The Gods
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ATG сървъри (дискусия)

Go down 
+2
naiDobrata
Soul_Seek
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ThePower
LTG
LTG
ThePower


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Varna (Bulgaria)
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptySun Mar 15, 2009 10:43 pm

Съжалявам, че те наричах Стефания, но ти просто не ни каза как се казваш и за мен останаха само догадките, че щом ти викаме Стефи трябва да си Стефания или Стефка, но Стефания ми се стори по-вероятното. Вече знам, че си Стефани и ще поправя постовете, където се среща името Стефания. Приемам извинението ти и аз, и те моля да ме извиниш за обидата "Стефания".


Last edited by ThePower on Mon Mar 16, 2009 5:11 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
naiDobrata
SGT
SGT
naiDobrata


Number of posts : 23
Age : 32
Registration date : 2009-03-01

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyMon Mar 16, 2009 6:16 am

извинен си Ванка,а не разбрах дали все още ме искате в вашия клан защото ако ви преча искам да го знам Sad все пак не съм забравила че казахте че не съм за тук Sad
Back to top Go down
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyMon Mar 16, 2009 7:27 am

Game_Over wrote:
Августине не отговаряй от името на всички !
Но приемам твоето извинение Стефи !!!




1. Неотговарям от ничие име !!!
2. Това беше моят отговор !!!


Казах, че и е простено от моя страна !!! Четете внимателно !!!
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyMon Mar 16, 2009 5:05 pm

Леле не проверих форума 2-ве вечери заради ангажименти, и какви ги четох.
Така както Стефи така и аз имам вина, защото не подходих с трезво мислене, и нападнах Иван ( не виня Стефи за това, че се подведох ) за което голямо извинявай Иване, другото е че Стефи наистина прибърза и от там се получиха тези конфузни ситуации, но е хубаво че и от всички страни се получи разбиране, и искренно се надявам да нямаме повече такива недоразумения за в бъдеще.

Румене, разбирам дразнението ти, но не мисля че решението на даден проблем е да има ултиматоми и да се избира м/у това кой да остане и кой да си тръгне. Най-лесно е да избягаш, по-тръдно е да останеш и да се докажеш или просто да направиш компромис ( говоря като цяло ) . Сега след като всеки се е извинил на другя, очаквам че повече няма да има такива кавги. Wink Нека бъдем смейство , да се уважаваме колкото и някой от нас да ни е черен в очите ( макар че много ми се иска да няма такива хора) . Айде със здраве Wink
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
...




Number of posts : 59
Registration date : 2009-02-24

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyTue Mar 17, 2009 5:17 am

Само едно ще кажа Сашо АМИН lol! lol!
Back to top Go down
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyTue Mar 17, 2009 12:17 pm

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ И ВСИЧКИ ЗА ЕДИН !!!


Нека това бъде девиза на отбора ни

lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyTue Mar 17, 2009 5:15 pm

Very Happy станахме ATG мускетарите Laughing но иначе звучи яко.
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyWed Mar 18, 2009 1:07 pm

Very Happy Мускетарите се подкрепят Very Happy

lol! знаеш ли Сашо , АТG мускетарите звучи добре Very Happy lol!

Малко комично king

Да си изберем нови имена в сървера Very Happy изборът е следователно от Арамис,Дъртанян,Портос и т.н. Razz


И клана може да се казва ATGM - Assassins of The Gods Muscetars Very Happy Laughing
Back to top Go down
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyWed Apr 01, 2009 6:15 am

Хора какво ви става е ?!?! Никаква активност Sad

Бъдете по активни в Форума !!!
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 4:28 am

Здрасти на всички, ще добавя правила в сървъра, които пропуснах да добавя в началото, а те са следните:
1. Уважавайте по-висшестоящия ;
2. Когато в сървъра има АТГ членове с различни рангове, то този с най-високия преценява дали дали да киква и т.н или не.
3. Ако някой е хакер, и трябва да бъде кикнат + баннат, то 1-во бъдете 100% сигурни, че е хакер. ( помнете, има хора, които играят много добре и създават илюзията, че хакват )

П.С: правилата подлежат на промяна за в бъдеще.
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 1:51 pm

С две думи ще играем по свирката на Иван Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно? Evil or Very Mad Question Question Question
Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!
Имали такова?!?!?!?!?!

Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!
Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!
Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!
Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!



Много неща несхващам Evil or Very Mad


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!
Back to top Go down
...




Number of posts : 59
Registration date : 2009-02-24

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 2:04 pm

Точно така е Августине подкрепям те изцяло какъв клан клан от 4-ма и още 20 който са тук само за бройка ли Question В интерес на истината никой не спазва правилата закакво да ги спазваме и ние Question Защо изобщо ги има тия правила Question Question Question
Back to top Go down
ThePower
LTG
LTG
ThePower


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Varna (Bulgaria)
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 4:37 pm

MyKoNoS wrote:
С две думи ще играем по свирката на Иван Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно? Evil or Very Mad Question Question Question
Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!
Имали такова?!?!?!?!?!

Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!
Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!
Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!
Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!



Много неща несхващам Evil or Very Mad


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!

"С две думи ще играем по свирката на Иван"
Играй бе, кой те спира.?!
"Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно?"
Не си схванал нещо а? С "Уважавайте по-висшестоящия" Сашо иска да ти каже (и не само на теб), че хората с по висок ранг се ползват с предиството на "шефове" в сървъра. Демек ако той каже тогава се киква, ако той каже тогава се банва, ако той каже тогава се сменя. (Особено ако става дума за мен, защото и двамата знаем, че точно мен имаш предвид. Mad )
"Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!"
А когато висшестоящите неуважават, ми се обади. Ще оправем проблема. (Но ако пак визираш мен, не си на прав път. Първо при неуважение от двете страни, нямаш право да търсиш наказание. Второ нали знаеш, че LTG ще бие CSM при двойствен дисреспект а? Mad )
"Имали такова?!?!?!?!?!"
Еми ще измислим.
"Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!"
Хоства само един човек. И това е така неприятният ти ДъПауър. Опитвам се да хоствам колкото мога повече, но компютърът ми е слаб, плюс това имам само един компютър а на него искам и да тегля и да играя (не само СВАТ, и други игри, който ползват интернета) и да гледам филми и да слушам музика. А тово с включен сървър е невъзможно, заради слабия процесор. Не се оплаквам а ти казвам защо не е 24/7.
"Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!"
Щяхме да обсъждаме тово с Сашо, но сме пропуснали. Ще го обсъдим.
"Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!"
Незнам какво имаш предвид. Аз за хора които играят добре не се сещам да съм казвал "Чийтър", а за "Нууб" да не говорим. Но ти много често ми казваш "Хакер", опитвайки се да излееш гнева си от това, че съм те спипал отново. Можеби трябва теб да питаме "Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!" а?
"Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!"
Не, не всички, но повечето са нередовни и неактивни. Тях питай. Можеби всеки си има отделна причина.
"Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!"
"Защо не ти дават награда като набиеш брат си?"
"Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!"
Аз теб не съм те виждал във война, като изключим съюзническите.
"Много неща несхващам


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!"

Звучиш доста грубо и нагло. Въпреки това ти отговорих много обстойно и пълно.
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 5:50 pm

MyKoNoS wrote:
С две думи ще играем по свирката на Иван Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно? Evil or Very Mad Question Question Question
Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!
Имали такова?!?!?!?!?!

Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!
Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!
Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!
Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!



Много неща несхващам Evil or Very Mad


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!

Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"?
Ми не знам какво не разбра в това!!!
А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно?
Както Иван написа, ако има такъв дай го насам...но също така ако има неуважение м/у двете страни се обърнете към мен.!
Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!
Предупреждение, ако няма резултат тогава понижение, ако се продължи по старумо, кик. Но всяко наказание ще го реша аз.
Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!
Повтарям Иван , и добавям.... 1-во ти така като питаш това , не ти ли става неудобно? И ако можеш да осигуриш 24/7 сървър няма проблеми, но за сега се радвайте на това което имаме, че и толкова можеше да нямаме .
Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!
Ще има чистка скоро!!!
Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!
Аз не знам за такова нещо, аз съм против да се наричат "нуубс" и хората, които не са толкова добри!!!
Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!
И аз това се питам, но всеки има собствен живот, и е нормално да си го гледа, а за играта да оддели време ако остане.
Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!
На Иван отговора е много точен...няма какво да добавя освен, че ако има бъдещи повишения, то ще са след регламентиран турнир.
Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!
Аз до колкото помня, ти беше включен в групата за войната с/у SWT , но компа ти беше повреден и ти не участва за напред ще и играеш, както и останалите ще имат изява. А това защо ти играеш, ми запитай се, ако намериш смислен отг. в което се надявам ще е супер, а ако не можеш никой не те е оковал Rolling Eyes Exclamation
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyThu Apr 09, 2009 6:05 pm

Game_Over wrote:
Точно така е Августине подкрепям те изцяло какъв клан клан от 4-ма и още 20 който са тук само за бройка ли Question В интерес на истината никой не спазва правилата закакво да ги спазваме и ние Question Защо изобщо ги има тия правила Question Question Question

Ами заради мислене като твоето , което е като на полвината нация та и повече та заради това цяла България е един дол дренки. Защо трябва да спра на червено , като мога да мина . Да вярно че има едно правило, че правилата са за да се нарушават , и защото всики мислят така за това, цялата страна е в това дередже.
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyFri Apr 10, 2009 3:37 am

ThePower wrote:
MyKoNoS wrote:
С две думи ще играем по свирката на Иван Question Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно? Evil or Very Mad Question Question Question
Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!
Имали такова?!?!?!?!?!

Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!
Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!
Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!
Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!
Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!



Много неща несхващам Evil or Very Mad


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!

"С две думи ще играем по свирката на Иван"
Играй бе, кой те спира.?!
-Няма играя по никоя свирка !
"Имам въпрос? Нещо несхванах? Какво искаше да кажеш с това "Уважавайте по-висшестоящия"? А когато по-висшестоящия неуважава другите с по-нисък ранг? И когато се държи вулгарно?"
Не си схванал нещо а? С "Уважавайте по-висшестоящия" Сашо иска да ти каже (и не само на теб), че хората с по висок ранг се ползват с предиството на "шефове" в сървъра. Демек ако той каже тогава се киква, ако той каже тогава се банва, ако той каже тогава се сменя. (Особено ако става дума за мен, защото и двамата знаем, че точно мен имаш предвид. Mad )
-Нямам никой в предвид !!! Но щом го приемаш,че става дума за теб- Твой проблем !!! Аз несъм киквал неми и трябва!!! Като решите киквайте !!! Ваш проблем !!!
"Какво е наказанието?!?!?!?!?!?!"
А когато висшестоящите неуважават, ми се обади. Ще оправем проблема. (Но ако пак визираш мен, не си на прав път. Първо при неуважение от двете страни, нямаш право да търсиш наказание. Второ нали знаеш, че LTG ще бие CSM при двойствен дисреспект а? Mad )
-Добре ще ти се обадя обещавам- кажи си GSM за да ти позвъня!!!
-Второ нетърся наказание

"Имали такова?!?!?!?!?!"
Еми ще измислим.
-Чакам да измислиш !!!
"Защо сървера не е 24 часа включен?!?!?!?!?!?!?!"
Хоства само един човек. И това е така неприятният ти ДъПауър. Опитвам се да хоствам колкото мога повече, но компютърът ми е слаб, плюс това имам само един компютър а на него искам и да тегля и да играя (не само СВАТ, и други игри, който ползват интернета) и да гледам филми и да слушам музика. А тово с включен сървър е невъзможно, заради слабия процесор. Не се оплаквам а ти казвам защо не е 24/7.
-Неси спомням да съм казал,че ДъПауър ми е неприятен???
-Разбирам те относно сървера!! Лекс предложи да хостват няколко човека!!! 2 дена един след това друг !!!
-Имам 2 компютъра мога да хоствам от единия стига някой да ми обясни как???

"Защо държите хора в клана, които въобще неидват на тренинг и в чата?!?!?!?!?!?!?!?!"
Щяхме да обсъждаме тово с Сашо, но сме пропуснали. Ще го обсъдим.
-Аха, Обсъдете го !!! Време е !!!
"Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!"
Незнам какво имаш предвид. Аз за хора които играят добре не се сещам да съм казвал "Чийтър", а за "Нууб" да не говорим. Но ти много често ми казваш "Хакер", опитвайки се да излееш гнева си от това, че съм те спипал отново. Можеби трябва теб да питаме "Защо хора които играят добре са НООБ или Чийтъри ?!?!?!?!?!?!?!?!" а?
-Добре неси Хакер съжалявам !!! Да неби ти да си невинен и да неси наричал някого от клана Нууб или Чийтър?
"Защо всички са толкова нередовни и неактивни ?!?!?!?!?!?!?!"
Не, не всички, но повечето са нередовни и неактивни. Тях питай. Можеби всеки си има отделна причина.
-Как да ги питам при положение, че ги няма?? Опитай ти !!! Като неидват прав им път !!! Не е ли така?
"Защо вътрешни войни несе оценяват?!?!?!?!"
"Защо не ти дават награда като набиеш брат си?"
-Нямам брат !!! И за какво да бия брат си ако имах??? Говориме за клана не за семейството !!! Пак си се отплеснал !!!
"Каква е ползата да играя в клана, след като неучаствам във войни, или когато участвам никои нищо нее видял или знаел?!?!?!?!?!"
Аз теб не съм те виждал във война, като изключим съюзническите.
-Веднъж играх с тебе срещу Якудза когато единия излезе и нестана Шоота!!!
-Втори път играх преди няколко дена с гейм-овер срещу теб и американеца!!!
-Трето бях много засегнат, когато ми каза, че несъм играел на 100% понеже съм бил спал та камоли във война да участвам !!! Все още несе извини !!! Може и да неставам, но всеки има право на шанс? или тук нямаме право на втори шанс !!!

"Много неща несхващам


ИСКАМ ОТГОВОРИ !!!
извинявам се ако звуча грубовато !!!"

Звучиш доста грубо и нагло. Въпреки това ти отговорих много обстойно и пълно.
Mad Mad
-За което ти Благодаря искренно !!! Както виждаш съм се извинил !!! Което ти никога неправиш !!!




lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
MyKoNoS
2LT
2LT
MyKoNoS


Number of posts : 50
Age : 32
Location : bulgaria
Registration date : 2009-02-22

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyFri Apr 10, 2009 4:22 am

Извинявам се на всички ако съм бил прекалено груб и вулгарен !!!

I some SORRY !!!
I some SORRY !!!
I some SORRY !!!
I some SORRY !!!
I some SORRY !!!


Иване , бро , незнам дали знаеш, но ти беше човека на когото едно време се възхищавах на неговата игра и исках да бъда добър като теб !!! Евала ти правя !!!
И все още искам да съм много добър играч и ще стане обещавам ти !!!
Както добре знаеш, винаги съм бил с тебе и съм те защитавал когато си имал конфликт с други !!! Играл съм в отбор с тебе и смятах, че се справяхме в отборната игра макар да бях НУУБ !!!
Сега ще ти кажа защо говоря в минало време !!!
Защото, както всичко си вървеше добре изведнъж ти се обърна СРЕЩУ МЕН, причината за която беше играта с тазер с резултат 15-50 за мен или по точно, че я качих във форума и бях написал Френдли ЛАР, което небеше ЛАР и ти ме поправи, след което ти се извиних и коригирах натписа в Форума !!! Но ти несе спря !!! Продължи с ругатните !!!
След което премахнах целия Коментар от форума със снимки и всичко, но ти пак неспря !!!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Просто се обърна срещу МЕН !!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Разбирам те, НЕСИ СВИКНАЛ ДА ГУБИШ или просто неможеш да се примириш, че от 2 месеца съм в клана и за 2 месеца успях да те РАЗБИЯ с ТАЗЕР !!!

До колкото си спомням, някаде във Форума пише, че сме първо приятели? Или това неозначава нищо за теб? Омръзна ми да се държиш надменно !!! Като нещо повече от останалите !!! И само и само защото си основател на клана заедно със Сашо !!!
Ще те попитам защо Сашо неспори с никого? Защо някой като се пошегува с нещо той него приема на вътре ? И винаги отговаря със зрял отговор !!! Отговор типичен за един Шеф !!! SmileSmileSmile

Ти си пълната му противоположност !!! Mad
Всичко приемаш много на вътре и там ти е ПРОБЛЕМА !!! Mad Mad Mad
Винаги спориш с някого за нещо !!!

Както вече казах НЯМАМ НИЩО СРЕЩУ НИКОГО !!!
Нека сме Приятели !!! Ако няма да сме отбор и ако споровете продължат, не че се заканвам или заплашвам някого, ще поговоря със Сашо относно моето НАПУСКАНЕ !!!
Омръзна ми от такова държание !!!
Back to top Go down
Soul_Seek
GEN
GEN
Soul_Seek


Number of posts : 102
Age : 37
Registration date : 2008-09-23

ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 EmptyFri Apr 10, 2009 5:11 am

Така 1-во, никой няма да напуска (т.е не че ще мога да забраня на някой, но не е желателно да се напуска) , 2-ро чак секга разбирам къв бил проблема. Ми в случая аз нищо не мога да направя за да се изчисти всико м/у вас (което би било хубаво..бтв знаете в живота понякога трябва да се правят компромиси, а кой от вас ще го направи оставям на вас) . Аз единствено мога да изритам някой, но не това е целта ( аз и не искам да го правя щото ме кефят всички) . Вземете и си направете един обстоен разговор (Power и MyKoNoS).

Ако някой мисли, че мога да съм полезен с нещо, нека ми пише...но се надявам да се разберете и оправите Wink
Back to top Go down
http://www.atgclan.hit.bg
Sponsored content





ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ATG сървъри (дискусия)   ATG сървъри (дискусия) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ATG сървъри (дискусия)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
|ATG|Clan :: Oтдел вътрешни работи :: Дискусии-
Jump to: